Wypożyczalnia sprzętu Karcher Katowice

Pranie dywanów, czyszczenie sofy, rogówki, pranie wnętrza samochodu. Wynajmij odkurzacz w naszym punkcie w Częstochowie i ciesz się czystością już dziś. Odkurzacze Puzzi Karcher!

Dziękujemy, że wybraliście Państwo ofertę naszej firmy i zapraszamy do  rezerwacji sprzętu oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie jakichkolwiek pytań.

Działalność odkurzaczekatowice.pl to w zasadniczym stopniu:

Wypożyczalnia profesjonalnych odkurzaczy piorących oraz przemysłowych myjek ciśnieniowych – Oferujemy Państwu możliwość wynajmu w atrakcyjnych cenach odkurzaczy firmy Karcher.  Profesjonalny sprzęt może mieć zastosowanie w domu jak również warsztatach, biurach czy innych miejscach pracy. Wśród naszych klientów są teatry, kina, wypożyczalnie samochodowe jak również klienci, którzy chcą przeprowadzić generalne porządki w swoich domach. Wymycie tapicerek meblowych, generalne porządki po remoncie, upranie tapicerki samochodowej to tylko niektóre z zastosowań w których nasze odkurzacze “służą” pomocą. Gwarantujemy proste działanie urządzeń, niezawodność oraz efekt czystości po sprzątaniu.

Wypożyczalnia profesjonalnych myjek ciśnieniowych – Kolejnym z elementów dostępnych w naszej wypożyczalni są myjki firmy Karcher.  Myjki profesjonalne o doskonałych parametrach pracy gwarantują efekt czystości. Dzięki myjką ciśnieniowym mają Państwo możliwość wyczyszczenia tarasu, kostki brukowej czy elewacji budynku. Akcesoria do specjalistycznych zastosowań dostępne w naszej wypożyczalni zapewnią szybkie pozbycie się trawy między kostką brukową i pomogą w utrzymaniu efektu czystości na dłużej.

Pranie dywanów, wykładzin – Jeśli odkurzanie dywanów, pranie kanap czy innych elementów tekstylnych wolą Państwo powierzyć profesjonalistą to zapraszamy do naszego działu usług porządkowych. Nasi specjaliści od porządku umówią się z Państwem i szybko bez tracenia czasu pomogą w odświeżeniu  oraz wypraniu elementów tekstylnych w Państwa domu.

Zapraszamy

OdkurzaczeKatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń