Pranie wykładzin biurowych Katowice

Pranie dywanów, czyszczenie sofy, rogówki, pranie wnętrza samochodu. Wynajmij odkurzacz w naszym punkcie w Częstochowie i ciesz się czystością już dziś. Odkurzacze Puzzi Karcher!

Pranie wykładzin w biurach to czynność, która powinna być przeprowadzana przynajmniej raz w roku. Nasza firma to najwyższej klasy specjaliści, którzy zajmują się praniem już od kilku lat, a swoje doświadczenie potwierdzają przy każdym zadaniu.

Pranie dywanów w biurach

Cennik prania tapicerki meblowej materiałowej u klienta

Jeśli posiadasz w swoim domu meble z materiałowym obiciem to teraz możesz skorzystać z naszej oferty czyszczenie mebli. Cena zależy zawsze od wielkości mebli oraz od rodzaju oraz stopnia zabrudzenia. Każde z czyszczeń składa się z fazy odplamiania specjalnymi, dostosowanymi do plam środkami oraz prania zasadniczego odkurzaczem ekstrakcyjnym.

RODZAJ MEBLA / MATERIAŁU OBICIE MATERIAŁOWE
Poduchy meblowe 10 – 15 zł
Krzesła siedzisko 10 – 15 zł
Krzesło: siedzisko + oparcie 15 – 25 zł
Pufy meblowe I osobowe 15 – 25 zł
Fotele biurowe 15 – 25 zł
Fotele wypoczynkowe 60 – 80 zł
Narożniki kuchenne 70 – 100 zł
Wersalki / kanapy dziecięce 70 – 100 zł
Kanapy II osobowe 120 – 150 zł
Kanapy III osobowe 140 – 170 zł
Kanapy (narożniki) IV osobowe 150 – 190 zł
Kanapy (narożniki) V osobowe 180 – 200 zł

Przy większej ilości elementów pranych jednorazowo możliwa jest negocjacja ceny. Pamiętajmy jednak, że nie może ona się odbyć kosztem jakości usługi.

RABATY:

Przy zleceniach w których wartość jednorazowo świadczonej usługi przekracza kwoty wymienione poniżej, obowiązują rabaty:

 • 200 zł -5%
 • 300 zł -10%
 • 400 zł 15%
 • Powyżej 400 zł możliwość negocjacji ceny

Cennik ekstrakcyjnego czyszczenia materacy

Czyszczenie materacy jeszcze nigdy nie było tak tanie. Wypranie materaca to gwarancja czystości oraz usunięcia wszelkiego rodzaju zabrudzeń powstałych poprzez długotrwałe użytkowanie. Nasze metody pomogą usunąć bakterie, plamy oraz wszystko to co wpływa na samopoczucie oraz jakość snu.

RODZAJ MEBLA / MATERIAŁU Jednostronnie Dwustronnie
Materac 90×200 70 zł 100 zł
Materac 140×200 90 zł 130 zł
Materac 160×200 100 zł 140 zł
Materac 180×200 110 zł 150 zł
Materac 200×200 120 zł 160 zł

Cennik czyszczenia dywanów oraz wykładzin

Pranie dywanu poprzedzamy odkurzaniem odkurzaczem kolumnowym, który pozwala rozczesać włosie dywanu i usuwa zabrudzenia stałe (piasek, sierść, włosy itp.). Cena prania składa się z prania oraz odkurzania. Dla wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić przygotowaliśmy możliwość tylko prania ale pod warunkiem że dywan, wykładzina zostanie samodzielnie przygotowana poprzez dokładne odkurzenie.

rodzaj materiału Odkurzanie Pranie Pranie + odkurzanie
dywany, wykładziny sztuczne 3 zł/m2 8 zł/m2 9/m2 zł
dywany, wykładziny wełniane 3 zł/m2 8 zł/m2 9/m2 zł
dywany typu shaggy 4 zł/m2 10 zł/m2 11/m2 zł

Cena jest zależna od czyszczonej powierzchni. W przypadku biur, obiektów usługowych i innych firm, które potrzebują regularnych usług prania wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Cennik czyszczenia wykładzin zależny od metrażu czyszczonej powierzchni

rodzaj mebla rodzaj materiału >100 m2 >200 m2
Dywany, wykładziny sztuczne 7 zł/m2 6 zł/m2
dywany, wykładziny wełniane 7 zł/m2 6 zł/m2

Pranie składa się z kilku podstawowych kroków, a zastosowanie najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu oraz chemii piorącej firmy Karcher to gwarancja osiągania najlepszych rezultatów.

 1. Pranie zaczynamy zawsze od procesu dokładnego odkurzania w celu pozbycia się wszystkich suchych zanieczyszczeń. Dzięki temu mamy gwarancję, że efekty procesu prania będą na najwyższym poziomie.
 2. Zaczesywanie włosów wykładziny w przypadku wysokich wykładzin to proces, który pozwala na wyprostowanie włosia w celu łatwiejszego dozowania substancji piorącej.
 3. Odplamianie to kolejny z etapów w których najbardziej uporczywe zabrudzenia są likwidowane przy wykorzystaniu specjalistycznej chemii piorącej zapewniającej najlepsze rezultaty.
 4. Rozpuszczanie brudu to faza w której dzięki zastosowaniu turbo szczotek pomagają nasze odkurzacze Karcher Puzzi 200, które rozczesują a jednocześnie opryskują włosie dywanu w celu uzyskania najlepszych rezultatów.
 5. Usunięcie brudu czyli proces prania dywanu karcherem to najważniejszy i najdłuższy z procesów. Jego przeprowadzenie polega na jednoczesnym zraszaniu oraz zasysaniu rozpuszczonego brudu przy jednoczesnym podawaniu wody, która zapewnia jeszcze lepsze jego zbieranie. W zależności od zabrudzeń oraz ilości cieczy przeprowadzany jest kilkakrotnie.
 6. Suszenie wykładziny po praniu karcherem składa się z 2 etapów:
  1. Zasysaniem wody bez podawania cieczy (wody, proszku).
  2. Suszenia nagrzewnicami powietrznymi, dzięki którym efekt suchości wykładziny jest widoczny już po 1 godzinie.

Pranie wykładzin w biurach zajmuje ok 1h/10 m2 na osobę czyli przy powierzchni 100 m2 na 3 pracowników wypranie zajmie ok 3-4 godzin. Nasze doświadczenie mówi o tym iż najlepiej najpóźniej proces prania zaczynać ok 16-17 po godzinach pracy biura tak aby pozostawić wykładzinę na noc do całkowitego wyschnięcia. Jednocześnie pamiętajmy o tym, iż najlepiej o ile to możliwe aby jak najmniejsza liczba pracowników była w biurze tak aby wykładzina w trakcie procesu prania nie była zadeptywana.  Dzięki temu znacznie łatwiej woda oraz wilgoć opuści dywan w trakcie procesu suszenia.

 

Zadzwoń