Odkurzacze przemysłowe Kärcher

Pranie dywanów, czyszczenie sofy, rogówki, pranie wnętrza samochodu. Wynajmij odkurzacz w naszym punkcie w Częstochowie i ciesz się czystością już dziś. Odkurzacze Puzzi Karcher!

Odkurzacz Kärcher WD 3.200 AF +Separator popiołu 

Uniwersalny odkurzacz z profesjonalnej serii odkurzaczy Karcher. Służy do odkurzania na sucho i mokro takich zanieczyszczeń jak kurz, piach, żwir, liście, błoto, trawa, wióry, opiłki oraz płyny. Przeznaczony do czyszczenia przemysłowego takich pomieszczeń jak garaże, warsztaty, remontowane obiekty. Model WD 3.200 AF posiada w komplecie zestaw do odkurzania popiołu i innych niebezpiecznych dla zwykłego odkurzacza zanieczyszczeń.

CENA: 49 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h

CENA: 79 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu urządzenia lub nie znalazłeś urządzenia, którego szukasz na naszej stronie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który pomoże w dokonaniu wyboru.

Karcher_odkurzacz_weekend_promocja

Wynajem odkurzacza na weekend to najnowsza promocja w wypożyczalni. Wynajmij na weekend i zrób domowe porządki. Umyjesz samochód, wypierzesz dywany i chodniki i wiele innych. Zadbaj o czystość w domu już dziś.

CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend czyli od piątku do poniedziałku

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń