Odkurzacze Karcher

Pranie dywanów, czyszczenie sofy, rogówki, pranie wnętrza samochodu. Wynajmij odkurzacz w naszym punkcie w Częstochowie i ciesz się czystością już dziś. Odkurzacze Puzzi Karcher!

Odkurzacz piorący Kärcher Puzzi 10/1

Profesjonalny odkurzacz piorący do ekstrakcyjnego czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych i samochodowych.  Pranie (ekstrakcja) polega na naniesieniu specjalnym zraszaczem silnie skoncentrowanego środka czyszczącego i jednoczesnym (lub po 5-10 minutowej przerwie) odsysaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Dzięki zastosowaniu metody naniesienia + odsysania tkanina jest wyprana, a czas schnięcia maksymalnie krótki. Jest to urządzenie proste w obsłudze, a chemia jest bezpieczna dla dzieci oraz otoczenia. Urządzenie umożliwia samodzielne czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, foteli samochodowych i wszystkich elementów wykonanych z tkanin.

CENA: 69 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

Odkurzacz piorący Kärcher Puzzi 100 Professional

Odkurzacz Kärcher z serii profesjonalnej służący do prania dywanów metodą ekstrakcji. Polega ona na naniesieniu środka czyszczącego rozcieńczonego w wozie na czyszczoną powierzchnię, a następnie na odessaniu brudu wraz z cieczą. Urządzenie służy do czyszczenia obić tapicerskich mebli, foteli samochodowych, podsufitki oraz dywanów i chodników. Prostota obsługi oraz jakość zastosowanych podzespołów zapewnia najwyższy poziom jakości oraz gwarantuje efekt czystości.

 

CENA: 69 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/24h CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu odkurzacza zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który pomoże w dokonaniu wyboru.

 

Promocja weekendowa

Karcher_odkurzacz_weekend_promocja

Wynajem odkurzacza na weekend to najnowsza promocja w wypożyczalni. Wynajmij na weekend i zrób domowe porządki. Umyjesz samochód, wypierzesz dywany i chodniki i wiele innych. Zadbaj o czystość w domu już dziś.

CENA: 89 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend czyli od piątku do poniedziałku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń